KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17377261
nr 1737 7261
Max Goldstein - Mago
(1925-2008), Sverige
Blandteknik, Max Goldstein - Mago (1925-2008), Sverige, Signerad, 30x26 cm, yttermått inklusive ram: 51x45 cm
Max Goldstein - Mago, svensk kostymtecknare och målare född 1925, död 2008.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 november 2025
kl 18:17:40
3/11 18:12:13
Max Goldstein - Mago
Läs mer om Max Goldstein - Mago